• Відкриті торги
  • КЕП

Інвентар і устаткування для зали дзюдо, зали боротьби

920 064.00 UAH з ПДВ
Номер: dcf003ac8df143f5955c32c43830c762
Ідентифікатор договору: UA-2016-10-05-001673-b-a1
Постачальник: ФОП Канівець Євгеній Васильович
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Номер договору: 0911
Дата підписання: 09.11.2016 10:00
Період дії договору: 09.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору: 920 064.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 920 064.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інвентар і устаткування для зали дзюдо, зали боротьби
Код ДК 021:2015: 37421000-5 Гімнастичні мати
Кількість 362 штуки
Період постачання 04.11.2016 - 15.12.2016
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Черняховського, буд. 26 На карті