• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (без програмного забезпечення) або еквівалент (НК 024:2023 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024 Реєстратори ЕКГ за Холтером), ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»

Завершена

290 934.58 UAH без ПДВ
Номер: ff53b369592a4c5a965cc23ff704dfb8
Внутрішній номер закупівлі: 29798909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-007731-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Марина Римська +380671909381 rims08091981@gmail.com https://kr16gb.itmed.org/
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 290 934.58 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 15:05 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 15:05 - 21.07.2026 00:00
Аукціон: з 21.07.2026 12:25
Період кваліфікації: 21.07.2026 00:00 - 22.07.2026 14:31
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴290 934.58 Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (без програмного забезпечення) або еквівалент (НК 024:2023 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024 Реєстратори ЕКГ за Холтером), ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»