-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (без програмного забезпечення) або еквівалент (НК 024:2023 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024 Реєстратори ЕКГ за Холтером), ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Оголошено тендер
311 300.00
UAH
Номер:
c0c2346263504a718de1f0c0947c2370
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-008744-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986233
-
Адреса:
50053, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Шухевича Романа, буд. 32А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986233
-
Адреса:
50053, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Шухевича Романа, буд. 32А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
311 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (без програмного забезпечення) або еквівалент (НК 024:2023 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024 Реєстратори ЕКГ за Холтером), ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Примітки:
Закупівля згідно норм Постанови КМУ від 12.10.2022року №1178 зі змінами й доповнекннями.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023:
35162 Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.07.2026 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяПокровський
Сума311 300.00 UAH