• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (без програмного забезпечення) або еквівалент (НК 024:2023 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024 Реєстратори ЕКГ за Холтером), ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»

Завершена

290 934.58 UAH без ПДВ
Період оскарження: 13.07.2026 15:05 - 18.07.2026 00:00
Нічого не знайдено.