• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для харчоблоку закладу освіти (код ДК 021:2015 – 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування

Завершена

297 416.67 UAH без ПДВ
Номер: 14300602f1a1444689e84380a4e36a28
Внутрішній номер закупівлі: 29790718
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-11-000619-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Контактна особа: Гнип Святослав Романович +380983687495 shakaladik1990@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 297 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.07.2026 22:36 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2026 22:36 - 05.08.2026 00:00
Аукціон: з 05.08.2026 13:34
Період кваліфікації: 05.08.2026 14:34 - 10.08.2026 10:27
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴297 416.67 Обладнання для харчоблоку закладу освіти (код ДК 021:2015 – 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування