• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для харчоблоку закладу освіти (код ДК 021:2015 – 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування

Оголошено тендер

356 900.00 UAH
Номер: b120523a24ba4cf194ff907078456475
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-11-000010-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Очікувана вартість: 356 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для харчоблоку закладу освіти (код ДК 021:2015 – 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.07.2026 02:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРудки
Сума356 900.00 UAH