-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивної зали, цокольної частини будівлі з облаштуванням прилеглої території та поліпшенням доступності для МГН Левкiвського ліцею Глибочицької сільської ради за адресою: вул. Олімпійська, 2а в с. Левків (ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-009806-a
Завершена
10 494 771.00
UAH без ПДВ
Номер:
55d3966f31e44e73837ebf00679bca27
Внутрішній номер закупівлі:
29788559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-009806-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086703
-
Адреса:
12403, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоус Олена +380974837132 osvita_pro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 494 771.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 17:00 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 17:00 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
27.07.2026 12:23 - 27.07.2026 12:46
Період кваліфікації:
27.07.2026 12:46 - 11.08.2026 19:26
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 494 771.00 Капітальний ремонт спортивної зали, цокольної частини будівлі з облаштуванням прилеглої території та поліпшенням доступності для МГН Левкiвського ліцею Глибочицької сільської ради за адресою: вул. Олімпійська, 2а в с. Левків (ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)