• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт спортивної зали, цокольної частини будівлі з облаштуванням прилеглої території та поліпшенням доступності для МГН Левкiвського ліцею Глибочицької сільської ради за адресою: вул. Олімпійська, 2а в с. Левків (ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

12 593 725.20 UAH
Номер: 3f736dc1b33a44ad995ba9bbdbb9ba9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-08-011619-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 12 593 725.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт спортивної зали, цокольної частини будівлі з облаштуванням прилеглої території та поліпшенням доступності для МГН Левкiвського ліцею Глибочицької сільської ради за адресою: вул. Олімпійська, 2а в с. Левків (ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Примітки: Затверджено 08.07.2026. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 12403, Житомирський район, с.Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 2. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 08.07.2026 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлибочицька
Сума12 593 725.20 UAH