-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-008927-a
Талімонов Юрій Васильович, телефон: (044) 530-27-55, електронна адреса: yurii_talimonov@bank.gov.ua. Довідки з загальних та організаційних питань: Баришовець Аліна Сергіївна, телефон: (044) 530-27-58, електронна адреса: alina_baryshovets@bank.gov.ua. Довідки з технічних питань: Купрієнко Олена Григорівна, телефон: (044) 531-11-44, електронна адреса olena_kupriienko@bank.gov.ua
Завершена
114 666 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
a608891c89194956be00f86461959528
Внутрішній номер закупівлі:
29787689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-008927-a
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Талімонов Юрій Васильович 380445305092 yurii_talimonov@bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:21 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:21 - 20.07.2026 12:00
Аукціон:
21.07.2026 11:40 - 21.07.2026 12:09
Період кваліфікації:
21.07.2026 12:09 - 22.07.2026 17:28
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 666 666.67 Електрична енергія