• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

137 600 000.00 UAH
Номер: acc7010a47094ce196468e1b04fa0bb3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-07-007894-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Замовник: Банкнотно-монетний двір Національного банку України
Очікувана вартість: 137 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 07.07.2026 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національного банку України
Сума137 600 000.00 UAH