-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-002581-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) Одиниця ваимірювання послуг: ліжко/дні. Закупівля на очикувану вартість
Завершена
1 800 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d7ef871454e40d09775d252033a06f1
Внутрішній номер закупівлі:
29781352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-002581-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слободян Ксенія Вікторівна +380637317890 20siena09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 10:51 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 10:51 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 15:39 - 21.07.2026 16:02
Період кваліфікації:
21.07.2026 16:02 - 22.07.2026 14:13
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 800 000.00 Послуги з організації харчування