-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
1 800 000.00
UAH
Номер:
589198e2e5604e7daba305b659790a9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-009139-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.07.2026 14:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
7500 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума525 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписВідшкодування на покращене харчування
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 275 000.00 UAH