-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011355-a
Завершена
1 909 425.00
UAH без ПДВ
Номер:
b085eb49e49a464f9b938c005764829e
Внутрішній номер закупівлі:
29778147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011355-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Товкач +380968791429 zakupivli_vo_tsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 909 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 18:35 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 18:35 - 17.07.2026 08:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:43
Період кваліфікації:
17.07.2026 08:00 - 21.07.2026 08:53
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 909 425.00 Деревина дров'яна непромислового використання