• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна непромислового використання

Оголошено тендер

2 291 310.00 UAH
Номер: 119ab2e5217a4ea18d3d73659b421e97
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-014380-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 291 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна непромислового використання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 09.07.2026 18:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров'яна непромислового використання. Сосна.
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 445 метр кубічний
Період постачання (не задано)
Деревина дров'яна непромислового використання. Вільха.
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 455 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяДениші
Сума48 960.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДениші
Сума2 037 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДениші
Сума204 750.00 UAH