-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-004858-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
4 928 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd8886ee6667400b9b6e20219ccdbcf4
Внутрішній номер закупівлі:
29771651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-004858-a
Замовник:
Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201963
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Місто Бориспіль, Вулиця Володимира Момота,16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іваницька Аліна Геннадіївна +380989025645 a.g.ivanytska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 928 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:29 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 12:29 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
19.08.2026 13:41 - 19.08.2026 14:16
Період кваліфікації:
19.08.2026 14:16 - 31.08.2026 15:45
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 928 000.00 Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)