-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
Оголошено тендер
4 928 000.00
UAH
Номер:
55723472184845fcb9c7e8bf85ddf5a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-005318-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201963
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Місто Бориспіль, Вулиця Володимира Момота,16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201963
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Місто Бориспіль, Вулиця Володимира Момота,16А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 928 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
09.07.2026 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориспіль
Сума1 478 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориспіль
Сума3 449 600.00 UAH