-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
кондиціонери
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-005396-a
Завершена
155 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
81b59236c38d425fb8e6abc5eda0ea44
Внутрішній номер закупівлі:
29704428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-005396-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ №12 ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19438868
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Козацької Слави, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Гончаренко +380503226482 allochkabor1959@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 13:58 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 13:58 - 13.07.2026 13:54
Аукціон:
14.07.2026 14:18 - 14.07.2026 14:41
Період кваліфікації:
14.07.2026 14:41 - 21.07.2026 14:28
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 820.00 кондиціонери