• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади

Торги не відбулися

1 984 783.00 UAH з ПДВ
Номер: ffd597f20efa4ae796eb99b596666077
Внутрішній номер закупівлі: 29696772
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-013642-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлана Кокольник +380991853674 kokolniksvitlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 984 783.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:56 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:56 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 984 783.00 ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади