-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею №105 Дарницького району м.Києва за адресою: вул. Сімферопольська, 10 («ДК 021:2015 код 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-006778-a
Завершена
326 619 388.00
UAH з ПДВ
Номер:
474e6ceb1003496f875202152cdf1f96
Внутрішній номер закупівлі:
29689936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-006778-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чигир Галина Іванівна 380445631724 tender-uo2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
326 619 388.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 13:42 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 13:42 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
16.07.2026 11:04 - 16.07.2026 11:33
Період кваліфікації:
16.07.2026 11:33 - 28.07.2026 15:05
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴326 619 388.00 Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею №105 Дарницького району м.Києва за адресою: вул. Сімферопольська, 10 («ДК 021:2015 код 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)