• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею №105 Дарницького району м.Києва за адресою: вул. Сімферопольська, 10 («ДК 021:2015 код 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)

Оголошено тендер

326 619 388.00 UAH
Номер: cda2959f03d2499d84b81122d5a6079e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-014022-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 326 619 388.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею №105 Дарницького району м.Києва за адресою: вул. Сімферопольська, 10 («ДК 021:2015 код 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 29.06.2026 17:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума326 619 388.00 UAH