• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)

Торги не відбулися

5 970 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e00216ea88204203aeaf50c5c4b69879
Внутрішній номер закупівлі: 29679414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-008648-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 970 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 15:25 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 15:25 - 13.07.2026 14:00
Аукціон: з 14.07.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 970 000.00 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних (Програмне забезпечення для резервного копіювання)