-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для резервного копіювання
Оголошено тендер
7 164 000.00
UAH
Номер:
ed00c2796517402886ff603aa11f0d41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-009709-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 164 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмне забезпечення для резервного копіювання
Примітки:
Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48710000-8 Пакети програмного забезпечення для резервного копіювання чи відновлення даних
Дата опублікування:
08.05.2026 13:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 164 000.00 UAH