• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»)

Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»

Завершена

333 333.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Номер: 5786fabfa7944ed2a5d62668e47f070a
Внутрішній номер закупівлі: 2962770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-29-000405-a   
Замовник: Філія "Управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
Контактна особа: Михайлюченко Максим Олександро (044) 239-78-15 mikhaylyuchenko-ma@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 333 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 900.00 UAH
Період уточнення: 29.11.2018 13:06 - 11.12.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2018 13:06 - 21.12.2018 17:00
Аукціон: 26.12.2018 14:42 - 26.12.2018 15:09
Період кваліфікації: 26.12.2018 15:09 - 16.01.2019 09:46
Період завантаження договору: 26.12.2018 15:09 - 15.01.2019 15:09

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»
Код ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОГАЗЦЕНТР"

Оскарження: 26.12.2018 15:09 - 27.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 330 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2019 09:46
Документи 32
Скарги 0
ПП "С.Б.П.-ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 333 313.33 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 313.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ"
Початкова пропозиція 333 333.33 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 333.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 67a59da509bd4fc492cf2dddced0d31a
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-29-000405-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОГАЗЦЕНТР"
Номер договору: 1902000083
Сума договору: 330 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 05.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
1902000083 ЄБРР Геогазцентр.pdf
pdf
ЗпВД_1902000083.pdf
p7s
sign.p7s