-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»)
Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»
330 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
67a59da509bd4fc492cf2dddced0d31a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-29-000405-a-b1
Замовник:
Філія "Управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23517243
-
Контактна особа:
Михайлюченко Максим Олександро (044) 239-78-15 mikhaylyuchenko-ma@utg.ua
-
Адреса:
03065, Україна, Київська обл., Київ, проспект Космонавта Комарова, 44 , м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОГАЗЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33308672
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОГАЗЦЕНТР" +380444895758 office@ggc.org.ua
-
Адреса:
Україна, 04050, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЛЬНИКОВА, будинок 12
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Опис:
Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»
Номер договору:
1902000083
Дата підписання:
05.02.2019 00:00
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
330 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
330 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019