-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»)
Тендер Prozorro UA-2018-11-29-000405-a
Проведення екологічних досліджень з підготовки плану управління біоресурсами та збору базової інформації для переходу через водні перешкоди на ділянці 3364,5 - 3391,2 км Проекту «Реконструкція газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород»
Завершена
333 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2018 13:06 - 11.12.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим