-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»; Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»; Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»; Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, оригінал; Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»; Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»; Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»; Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»; Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»; Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»; Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал; Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-010133-a
Завершена
577 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
203d5f1f907c4d9e81e29a9d18537515
Внутрішній номер закупівлі:
29597453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-010133-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084076
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Борисенка Олександра, будинок 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Бугайко +380362633342 buh@rv.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
577 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 15:07 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 15:07 - 27.06.2026 08:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:45
Період кваліфікації:
27.06.2026 08:00 - 30.06.2026 09:39
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴577 500.00 Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»; Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»; Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»; Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, оригінал; Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»; Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»; Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»; Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»; Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»; Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»; Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал; Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053