-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»; Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»; Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»; Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, оригінал; Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»; Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»; Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»; Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»; Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»; Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»; Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал; Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053
Оголошено тендер
577 500.00
UAH
Номер:
49d80c3f9e964298899bd1e940b45a29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-011750-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084076
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Борисенка Олександра, будинок 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084076
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Борисенка Олександра, будинок 7
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
577 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»; Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»; Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»; Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, оригінал; Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»; Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»; Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»; Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»; Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»; Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»; Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал; Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.06.2026 14:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, оригінал
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»
Кількість
22 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black, або «еквівалент»
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c, або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m, або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k, або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y, або «еквівалент»
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума577 500.00 UAH