-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по розділу «Земляне полотно – протидеформаційні заходи» стадії «Проєкт» (далі – Роботи) по об’єкту «Реконструкція об’єктів інфраструктури залізничного транспорту дільниці Чернівці – Вадул-Сірет – Держкордон в Чернівецькій області
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-007919-a
Завершена
9 913 765.50
UAH без ПДВ
Номер:
3920d968cf514905ae9b2cdbcd7272f0
Внутрішній номер закупівлі:
29595236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-007919-a
Замовник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Трухим Марина Олександрівна 380973762799 trukhim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 913 765.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 13:51 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 13:51 - 30.06.2026 09:00
Період кваліфікації:
30.06.2026 09:00 - 03.07.2026 10:42
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 913 765.50 Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по розділу «Земляне полотно – протидеформаційні заходи» стадії «Проєкт» (далі – Роботи) по об’єкту «Реконструкція об’єктів інфраструктури залізничного транспорту дільниці Чернівці – Вадул-Сірет – Держкордон в Чернівецькій області