-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по розділу «Земляне полотно – протидеформаційні заходи» стадії «Проєкт» (далі – Роботи) по об’єкту «Реконструкція об’єктів інфраструктури залізничного транспорту дільниці Чернівці – Вадул-Сірет – Держкордон в Чернівецькій області
Оголошено тендер
9 913 765.50
UAH
Номер:
455b07ff1c6742c083d8d6043c3e9d69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-19-007768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123423
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФЕДОРОВА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 913 765.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по розділу «Земляне полотно – протидеформаційні заходи» стадії «Проєкт» (далі – Роботи) по об’єкту «Реконструкція об’єктів інфраструктури залізничного транспорту дільниці Чернівці – Вадул-Сірет – Держкордон в Чернівецькій області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
19.06.2026 12:45
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля передбачена Інвестпрограмою 25.СП.ЦК.Льв.555/26.СП.ЦК.Льв. 947, відповідно до якої для покращання транспортного сполучення між країнами ЄС та Україною в рамках програми співфінансування CEF 2023 та бюджетної програми КПКВК 3101160, у 2025 році філія «ПВІЗТ» розробила ПКД стадії ТЕО, яка пройшла будівельну експертизу та отримано позитивний висновок. Для подальшої реалізації інвестпрограми потрібно виконати роботи з виготовлення ПКД стадій «П» та «Р», після чого провести експертизу ПКД стадії «П». Згідно запланованих стадій інвестпроекту, виготовлення ПКД стадії «П» передбачено зовнішнім підрядом
-
Дата публікації:
19.06.2026 12:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3101160 - Співфінансування проектів розвитку залізничної інфраструктури, зокрема тих, що реалізуються за рахунок структурних фондів Європейського Союзу
Сума9 913 765.50 UAH