• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Комплект для апарата виміру активованого часу згортання)

НК 031:2024: L070704 - КАРДІОХІРУРГІЧНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ, БАГАТОРАЗОВІ.

Завершена

21 374 614.80 UAH без ПДВ
Номер: d1cf3c918b334b02b75f2a3c4416773e
Внутрішній номер закупівлі: 29582696
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-009610-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Марія Кобалія +380671344281 m.kobaliia@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 374 614.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 15:05 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 15:05 - 26.06.2026 10:00
Аукціон: з 29.06.2026 13:36
Період кваліфікації: 26.06.2026 10:00 - 02.07.2026 15:42
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 374 614.80 ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Комплект для апарата виміру активованого часу згортання)