• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект для апарата виміру активованого часу згортання

Оголошено тендер

22 870 837.84 UAH
Номер: 0e5340d5d1124ae492e80f9a096aaf5f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-010608-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 22 870 837.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект для апарата виміру активованого часу згортання
Примітки: Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2027 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». НК 031:2024: L070704 - КАРДІОХІРУРГІЧНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ, БАГАТОРАЗОВІ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 42551 Електрохірургічний зворотний електрод багаторазового використання
Дата опублікування: 18.06.2026 14:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект для апарата виміру активованого часу згортання
Код ДК 021:2015: 33158000-2 Електрична, електромагнітна та механічна лікувальна апаратура
Кількість 1080 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума22 870 837.84 UAH