-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-014089-a
Завершена
2 545 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
a647ea38bbb24d9783177893028c858e
Внутрішній номер закупівлі:
29572545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-014089-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Гніванська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41877446
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, місто Гнівань, вул. Марії Ковач,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Леонід Григорович +380687183745 gnivanhospital1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 545 999.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 18:59 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 18:59 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
25.06.2026 12:57 - 25.06.2026 13:20
Період кваліфікації:
25.06.2026 13:20 - 30.06.2026 10:10
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 545 999.00 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини