-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-006449-a
Торги не відбулися
241 525 910.00
UAH з ПДВ
Номер:
c18fb789424f429b9f8f4662b6c3be9f
Внутрішній номер закупівлі:
29564941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-006449-a
Замовник:
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359620
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вячеслав Юрченко +380459645366 zakupki.novi.p@gmail.com https://novipetrivtsi-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
241 525 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 12:54 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 12:54 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
22.07.2026 11:46 - 22.07.2026 12:09
Період кваліфікації:
22.07.2026 12:09 - 14.08.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 525 910.00 Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)