-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)
Оголошено тендер
241 525 910.00
UAH
Номер:
f4d9d5c9c0b14ee9a40ce53a3c1aec82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-004588-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359620
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359620
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, буд. 171
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
241 525 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
17.06.2026 11:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансування спеціального фонду державного бюджету (кошти ЄІБ) та коштів місцевого бюджету
Сума241 525 910.00 UAH