-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів адміністративної будівлі за адресою: вул. Антоновича, 174, у Голосіївському районі м. Київ»
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013518-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f602ce5f24724f419b165e8d12e05c89
Внутрішній номер закупівлі:
29557344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013518-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ,
ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508596
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віктор Владовський +0442002368 vladovskiy@me.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 17:04 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 17:04 - 01.07.2026 17:02
Аукціон:
з 10.07.2026 13:37
Період кваліфікації:
09.07.2026 17:05 - 13.07.2026 18:13
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cec9045734494fd0b7229c330edf3ebf
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У звʼязку з тим, що пропозиція учасника не відповідає вимогам тендерної документації Замовника, а саме в пункті 6 Зведеного кошторису пропозиції, зазначено об’єкт проведення робіт, який не належить Мінекономіки та не відповідає фактичному місцю проведення робіт , відкриті торги відміняються згідно з підпунктом 2 пункту 50 ОСОБЛИВОСТЕЙ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”.
Період оскарження:
29.07.2026 13:02 - 09.08.2026 00:00
Дата опублікування:
29.07.2026 13:02
Дата виконання:
29.07.2026 13:01
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів адміністративної будівлі за адресою: вул. Антоновича, 174, у Голосіївському районі м. Київ»