-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів адміністративної будівлі за адресою: вул. Антоновича, 174, у Голосіївському районі м. Київ»
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
8578e8f88c4b4010baf9e087b22ab325
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-001777-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ,
ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508596
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ,
ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508596
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів адміністративної будівлі за адресою: вул. Антоновича, 174, у Голосіївському районі м. Київ»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
29.05.2026 10:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів адміністративної будівлі, за адресою: вул. Антоновича, 174, у Голосіївському районі м. Київ»
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201010 - Керівництво та управління у сфері економіки, довкілля та сільського господарства
Сума1 500 000.00 UAH