-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат 7*GN 1/1 або еквівалент, комплект гастроємностей, підставка під пароконвектомат з направляючими під GN 1/1 для харчоблоку шкільної їдальні Угринівського ліцею
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-004881-a
Завершена
156 612.00
UAH з ПДВ
Номер:
561b0555e78847b89b8c9d6a211bdae9
Внутрішній номер закупівлі:
29548740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-004881-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УГРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084425
-
Адреса:
77423, Україна, Івано-Франківська область, село Угринів, вул.Польова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Тетяна 380992354966 osvita-kult-ugryniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 612.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 12:14 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 12:14 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:51
Період кваліфікації:
13.07.2026 00:00 - 13.07.2026 16:08
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 612.00 Пароконвектомат 7*GN 1/1 або еквівалент, комплект гастроємностей, підставка під пароконвектомат з направляючими під GN 1/1