• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пароконвектомат 7*GN 1/1 або еквівалент, комплект гастроємностей, підставка під пароконвектомат з направляючими під GN 1/1 для харчоблоку шкільної їдальні Угринівського ліцею

Завершена

156 612.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 16.06.2026 12:14 - 10.07.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Дискримінаційні умови ТД Замовника

Номер: 3f55b3de295d40a3919fda8bfc8b05f8
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-16-004881-a.a1
Назва: Дискримінаційні умови ТД Замовника
Скарга:
Тендерна документація до Закупівлі містить дискримінаційні вимоги, які протиправно унеможливлюють участь
Дата розгляду скарги: 01.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 23.06.2026 14:53
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 03.07.2026 16:17
Дата виконання рішення Замовником: 06.07.2026 13:55
Коментар замовника щодо усунення порушень: На виконання рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 01.07.2026 № 8007-р/пк-пз Замовником внесено зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі UA-2026-06-16-004881-a. Зокрема, внесено зміни до технічної специфікації з метою усунення дискримінаційних вимог та приведення її у відповідність до вимог законодавства, а також виключено вимогу щодо надання учасниками висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи (висновку СЕС). Тендерну документацію викладено в новій редакції та оприлюднено в електронній системі закупівель.
Автор: ФОП Макушінська Юлія Василівна, Макушінська Юлія Василівна +380983405861 makusinskaulia@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 4edcd5c855134e359d3bd6570bd1f384
Заголовок пункту скарги: Технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Нами може бути надане обладнання, яке відповідає більшості встановленим у закупівлі вимогам, проте через надмірну деталізацію Замовником специфічних технічних вимог, які становлять предмет закупівлі, ми позбавлені можливості пропонувати наявну продукцію іншого виробника. До даної скарги додаються документи, що підтверджують технічні параметри наявного у нас товару та доводять неможливість виконати заявлені вимоги до предмета закупівлі у своїй сукупності.
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації

Запити Органу оскарження