• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (телекомунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет з захищеного вузла в м. Ужгород)

Завершена

284 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 3012ab42a31146a7baa6132c7e37942b
Внутрішній номер закупівлі: 29537109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-006910-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
Контактна особа: Іван Шекун +380443515133 shekun_iv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 284 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 13:54 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 13:54 - 29.07.2026 00:00
Аукціон: 29.07.2026 13:36 - 29.07.2026 13:59
Період кваліфікації: 29.07.2026 13:59 - 03.08.2026 16:10
Період завантаження договору: 09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴284 400.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (телекомунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет з захищеного вузла в м. Ужгород)