-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оптично-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-004632-a
Завершена
6 004 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
1ccbecde5e3a477eb6f575770a8105b4
Внутрішній номер закупівлі:
29534832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-004632-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 004 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 12:08 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 12:08 - 23.06.2026 09:00
Аукціон:
24.06.2026 14:05 - 24.06.2026 14:34
Період кваліфікації:
24.06.2026 14:34 - 26.06.2026 15:06
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 004 800.00 Оптично-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою