• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оптично-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою

Оголошено тендер

6 004 800.00 UAH
Номер: a32fb67d15bf4d40a20cf4123aa44ca0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-15-005881-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Очікувана вартість: 6 004 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оптично-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою
Примітки: Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.06.2026 11:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Оптично-емісійний спектрометр з індуктивно-зв'язаною плазмою
Код ДК 021:2015: 38433000-9 Спектрометри
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума6 004 800.00 UAH