-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Примірники Програмного Забезпечення OfficeProPlusEdu ALNG LicSAPk OLV Е 1Y Acdmc Ent. Код ДК 021:2015 – 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2026-06-15-001622-a
Завершена
449 085.00
UAH з ПДВ
Номер:
2ab34aa3d0b644599db121ea413cd6cc
Внутрішній номер закупівлі:
29531829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-15-001622-a
Замовник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Феношин Роман 380342531559 rfenoshyn@ifnmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
449 085.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.06.2026 10:17 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2026 10:17 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
з 23.06.2026 14:40
Період кваліфікації:
23.06.2026 00:00 - 24.06.2026 09:00
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴449 085.00 Примірники Програмного Забезпечення OfficeProPlusEdu ALNG LicSAPk OLV Е 1Y Acdmc Ent. Код ДК 021:2015 – 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів