-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Примірники Програмного Забезпечення OfficeProPlusEdu ALNG LicSAPk OLV Е 1Y Acdmc Ent. Код ДК 021:2015 – 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
Оголошено тендер
449 085.00
UAH
Номер:
5b107a43c3d24e0db7b4d093161d019c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-15-001821-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
449 085.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Примірники Програмного Забезпечення OfficeProPlusEdu ALNG LicSAPk OLV Е 1Y Acdmc Ent. Код ДК 021:2015 – 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.06.2026 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301070 - Підготовка і підвищення кваліфікації кадрів у сфері охорони здоров’я, підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів закладами фахової передвищої та вищої освіти, підвищення кваліфікації кадрів науковими установами
Сума449 085.00 UAH