-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в школі І-ІІІ ступенів № 192 Деснянського району міста Києва, вулиця Мілютенка, 5-Б (Продовження робіт) (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-003258-a
Завершена
9 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8be55d45721f43dfbebbab1756fd83af
Внутрішній номер закупівлі:
29490622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-003258-a
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03871735
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бевз Інна Олександрівна 380445157292 sh192@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2026 10:58 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2026 10:58 - 25.06.2026 00:01
Аукціон:
з 26.06.2026 11:45
Період кваліфікації:
25.06.2026 00:01 - 30.06.2026 13:29
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 000 000.00 Капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в школі І-ІІІ ступенів № 192 Деснянського району міста Києва, вулиця Мілютенка, 5-Б (Продовження робіт) (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)