-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в школі І-ІІІ ступенів № 192 Деснянського району міста Києва, вулиця Мілютенка, 5-Б (Продовження робіт) (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
9 000 000.00
UAH
Номер:
431d7c17fe474ce3a52661d1ef7c1a35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-10-004181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03871735
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03871735
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт фасаду із застосуванням заходів з енергозбереження в школі І-ІІІ ступенів
№ 192 Деснянського району міста Києва, вулиця Мілютенка, 5-Б (Продовження робіт) (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.06.2026 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума9 000 000.00 UAH