-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-013855-a
Торги не відбулися
1 478 450.01
UAH без ПДВ
Номер:
af6e9945c57f47168139a555e75e381d
Внутрішній номер закупівлі:
29486326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-013855-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38590042
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Миру 190-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарасова Тетяна Геннадіївна +380462652549 ttarasova@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 478 450.01 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 17:33 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 17:33 - 17.06.2026 09:00
Аукціон:
18.06.2026 12:57 - 18.06.2026 13:26
Період кваліфікації:
18.06.2026 13:26 - 18.08.2026 16:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 478 450.01 Засіб радіоелектронної боротьби