-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (модульне виконання з роздільним розміщенням функціональних блоків)
Оголошено тендер
1 478 450.01
UAH
Номер:
a5656fe5e3164231934d3f6d35ffd1f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-02-002090-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38590042
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Миру 190-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38590042
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Миру 190-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 478 450.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засіб радіоелектронної боротьби ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (модульне виконання з роздільним розміщенням функціональних блоків)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.06.2026 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 478 450.01 UAH