-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Пiдгoтoвкa oб’єкту: «Кaпiтальний ремoнт фaсaдiв Лiцею №269 містa Києвa за адресою: прoспект Академiкa Глушкoвa, 17-А у Голосіївському районі міста Києва» до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження» (ДК 021:2015 код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-010215-a
Завершена
9 695 590.40
UAH з ПДВ
Номер:
838b8e608dcd47d087bba858e2f4b89c
Внутрішній номер закупівлі:
29468810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-010215-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Вікторівна Мовчан +380445251083 golosiivoosvitaremont@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 695 590.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 15:40 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 15:40 - 23.06.2026 00:00
Аукціон:
23.06.2026 11:21 - 23.06.2026 11:44
Період кваліфікації:
23.06.2026 11:44 - 10.07.2026 08:30
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 695 590.40 «Пiдгoтoвкa oб’єкту: «Кaпiтальний ремoнт фaсaдiв Лiцею №269 містa Києвa за адресою: прoспект Академiкa Глушкoвa, 17-А у Голосіївському районі міста Києва» до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження» (ДК 021:2015 код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)