• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Підготовка об’єкту: «Капітальний ремонт фасадів Ліцею №269 міста Києва за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17-А у Голосіївському районі міста Києва» до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження» (ДК 021:2015 код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)

Оголошено тендер

9 695 590.40 UAH
Номер: 0b0b660483c646d296d0b8197c57922f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-08-012940-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 9 695 590.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Підготовка об’єкту: «Капітальний ремонт фасадів Ліцею №269 міста Києва за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17-А у Голосіївському районі міста Києва» до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження» (ДК 021:2015 код 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 08.06.2026 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума9 695 590.40 UAH