• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Блок батарей (LiFePO4) DEYE або «еквівалент» (ДК 021:2015 код 31440000-2 Акумуляторні батареї)

Завершена

575 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2268bd09c94446808675968b4c4055da
Внутрішній номер закупівлі: 29453388
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-008586-a   
Замовник: Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Ірина Гречка +380958107754 troizkasilrada1@ukr.net http://pavltroycsil.dp.gov.ua/selrada/pavlogradskij/trojitska_silrada.nsf/admin.xsp
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 575 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 14:23 - 11.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 14:23 - 14.06.2026 00:00
Аукціон: 15.06.2026 11:43 - 15.06.2026 12:12
Період кваліфікації: 15.06.2026 12:12 - 08.07.2026 15:42
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴575 000.00 Блок батарей (LiFePO4) DEYE або «еквівалент»